Vážení rodiče,

velmi se omlouváme za komplikace, ale vzhledem k potvrzené pozitivitě spolužáků Vašich dětí musí jít celá 7.A a 8.A do pětidenní karantény počínaje čtvrtkem 20. 1. (ve středu 19. 1. byl poslední rizikový kontakt, tzn. bez respirátorů, tj. karanténa neplatí pro děti, které nebyly ve středu ve škole). Karanténa končí pondělkem 24. 1. (včetně).

Děti ze 7.A a 8.A tak budou moct po karanténě odjet na školu v přírodě v úterý 25. 1. ráno (sraz v 7:00 hod., odjezd přistaveným autobusem následně). U autobusu děti převezmou paní učitelky Hrnčířová a Habadová (prosíme, nezapomeňte na povinnou dokumentaci).

Upozorňujeme, že děti bez dokončeného očkování nebo děti, které neprodělaly nemoc Covid-19 musí absolvovat PCR test nejpozději 72 hodin před odjezdem (tj. nejdříve v sobotu). Děti po dokončeném očkování a po prodělané nemoci Covid-19 budou ještě před odjezdem otestované ATG testy (ve školní jídelně).

S provozovatelem penzionu Kamenice se podařilo pro děti, které dorazí na školu v přírodě až v úterý, vyjednat prodloužení pobytu o jeden den do soboty 29. 1. 2022. Pedagogický dozor, strava, ubytování a doprava bude zajištěna. V případě, že vám toto prodloužení pobytu nezapadá do víkendového programu, budou moci děti odjet v pátek 28. 1. 2022 domů dle původního plánu s dětmi, které budou čerpat pobyt po-pá. Vzhledem k této nabídce nebude možné vracet peníze za neuskutečněný den pobytu.

Ještě jednou se omlouváme a moc děkujeme za pochopení!

!UPOZORNĚNÍ: Výše uvedené pokyny se týkají pouze dětí ze 7.A a 8.A!

Děti ze 6.A a 9.A se řídí původními informacemi (tzn.: odjezd v pondělí, návrat v pátek, PCR test z víkendu pro neočkované a bez prodělání nemoci, ATG test v pondělí ráno před odjezdem ve škole pro očkované a po prodělání nemoci covid19).