Vážení rodiče,

s nástupem zimního období se nám opět, bohužel, v MŠ zvýšil výskyt dětských onemocnění. Nejedná se pouze o nachlazení (rýma a kašel), ale také o střevní potíže.

Každoročně je toto téma probíráno na rodičovských schůzkách a všichni jsou ztotožněni s tím, že je toto období náročné, a jak je důležité být trpěliví a ohleduplní k ostatním.

Žádáme vás tímto o výše zmíněnou ohleduplnost k vašim dětem, jejich kamarádům i jejich rodičům.

Děti potřebují při jakémkoliv onemocnění klid a dostatečný čas na uzdravení. Při uspěchaném návratu vzniká začarovaný kruh, kdy si děti tyto viry předávají stále dokola.

Navíc v době epidemie nemoci covid-19 je velmi důležité, aby děti chodily do mateřské školy opravdu úplně zdrávy.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost!