Penziony Kamenice 24. – 28. 1. 2022

Odjezd: 24. 1. v 8:00 od školy, sraz v 7:45

Návrat: 28. 1. kolem 15. hod ke škole

Ubytování začíná pondělním obědem a končí pátečním obědem, pitný režim zajištěn.

S sebou:

Vhodné oblečení do chaty (tepláky, trička, mikina, pantofle, pyžamo).

Oblečení na lyžování (procházky, bobování) – oteplováky, zimní bunda, mikina - svetr, čepice, šála, rukavice (dvoje), zimní boty (raději dvoje).

Lyžařské vybavení – lyžáky, lyže + hůlky (lze i snowboard, umí-li na něm dítě samostatně jezdit), přilba (povinně), lyžařské brýle a chránič páteře (doporučeny)

Prádlo, ponožky, hygienické potřeby, kapesníky, ručník, blok, tužky, popř. karty, hry, léky, slun. brýle, čelovku, krém,…

Kartička pojištěnce, popř. občanský průkaz, batůžek a láhev na pití, sladkosti (přiměřeně), kapesné (v chatě možno zakoupit sladkosti, limonády,…), peníze na vleky (max. cca 1800 Kč). Jízdné budeme kupovat po jednotlivých dnech, příp. půldnech a lze zkombinovat lyžování s výlety, běžkováním, apod.

Je možné vzít s sebou i bobovací lopaty apod. – pouze něco menšího.

Zkusíme si i základy běžeckého lyžování – budeme mít pro děti na půjčení několik párů běžek, má-li vaše dítě svoje, doporučujeme vzít si je.

V den odjezdu je třeba u autobusu odevzdat:

1. Kartičku pojištěnce

2. Potvrzení o bezinfekčnosti s aktuálním datem (viz příloha)

3. Potvrzení servisu o seřízení lyžařského vybavení (lze nahradit Čestným prohlášením - viz příloha)

4. Certifikát o negativním PCR testu

PCR test nesmí být starší 72 hodin a týká se dětí, které nemají dokončené očkování nebo nejsou v ochranné lhůtě 180 dní po prodělané nemoci covid-19. Doporučujeme test absolvovat v pátek 21. 1. odpoledne nebo v sobotu 22. 1. Pokud škola nebyla informována o dokončeném očkování nebo prodělání nemoci, je třeba tak učinit doložením certifikátu nebo aktivní Tečkou.

Upozorňujeme, že dle školního řádu je zakázáno používání mobilních telefonů nejen ve škole, ale i při školních akcích. Doporučujeme nebrat mobilní telefony s sebou, v případě potřeby bude k dispozici pedagogický dozor. Pokud si dítě vezme s sebou mobilní telefon, pak upozorňujeme, že za něj nese osobní zodpovědnost a že ho bude moct použít pouze ve vyhrazeném čase nebo při povolení ped. dozoru.

Bezinfekčnost + Čestné prohlášení o seřízení vázání