Vzhledem k narůstajícím počtům nakažených a aktuálně platným nařízením ke karanténě a izolaci Vás prosíme o spolupráci při zajištění covidové bezpečnosti před odjezdem. Dle aktuálních podmínek platí, že při pozitivním PCR testu musí do pětidenní karantény celá společná domácnost nebo celá třída i s vyučujícími, a to včetně očkovaných a po prodělání nemoci covid-19. Rizikové kontakty se počítají -2 dny od odběru nebo příznaků.

Abychom eliminovali riziko zrušení školy v přírodě, tak je třeba:

• důsledně dodržovat všechna hygienická a protiepidemická opatření nejen ve škole, ale i doma;
  • minimálně ve čtvrtek a v pátek používat respirátory a roušky po celou dobu pobytu ve škole, tj. i při výuce;
  • při svačině a na obědě omezit kontakt pod 5 minut a nad vzdálenost 1,5 metru (dohlédne škola).

Vše jsou to pouze doporučení a hlavně pro děti, které mají odjet na „lyžák“, ale věříme, že pokud budeme všichni navzájem ohleduplní a zodpovědní, tak v pondělí v pořádku odjedeme.

Děkujeme za pochopení!